
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Self Resonant Frequency | 360 MHz |
| Type | Multilayer |
| Q Factor | 30 |
| DC Resistance (DCR) | 550 mΩ |
| Shielding | Shielded |
| Inductance | 680 nH |
| Core Material | Ferrite |
| Current Rating | 45 mA |
Stock: 6118
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12482
Ext.Price$0.12482
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12482 | $0.12482 |
| 10 | $0.10259 | $1.02590 |
| 50 | $0.09346 | $4.67300 |
| 100 | $0.08515 | $8.51500 |
| 500 | $0.07693 | $38.46500 |
| 1000 | $0.06951 | $69.51000 |
| 3000 | $0.06496 | $194.88000 |
| 5000 | $0.06070 | $303.50000 |
| 10000 | $0.05942 | $594.20000 |
